Kurumsal

2012 yılında Ahem Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. adıyla olarak kurulan firmamız; siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için, 2021 yılında “CHARACTER RENT A CAR”ı kurarak ileri yönelik kurumsallaşma hamlesini yapmıştır.

Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Character Shuttle & Rent a Car, günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, kalitesini sürekli geliştirerek araç kiralama sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek, personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün, lider firmalarından biri olmuştur.

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanına ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Hızlı iletişim
  1. 0850 307 6 166
  2. +90 552 415 94 59
  3. rezervasyon@characterrentacar.com

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?